Calls & Text by Mo+

haberleşme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 76.9 MB
  • Version 3.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Mo+
IOS cep telefonunuza indireceğiniz Calls & Text by Mo+ mobil uygulaması ile sohbet ortamının tadını çıkartın.

Calls & Text by Mo+ mobil uygulamasını IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek kaliteli bir sohbet ortamına sahip olabilirsiniz. Mo+ stüdyosu tarafından geliştirilerek akıllı cihaz kullananların beğenisine sunulan bu sohbet uygulamasından sizde faydalanabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte mobil cihazlarda oldukça gelişmiş olup artık herkesle iletişime geçebilir konuma geldik. Bu da akıllı cep telefonunuzun sohbet ve haberleşme anlamında yeni mobil uygulamalara ev sahipliği yapmasını sağlamıştır. Sizde kendinize yeni bir alan oluşturmak isterseniz Calls & Text by Mo+ mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz. 

Diğer kullanıcılar ile çağrı ve mesajlaşma şeklinde haberleşeceğiniz güvenilir bir ortam arıyorsanız Calls & Text by Mo+ mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz. Uygulamanın içerikleri tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Sizde uygulama sayesinde kendinize cep telefonunuzda geniş bir alan yaratabilirsiniz. Dilediğiniz kişiyle sınırsız bir şekilde sohbetin tadını çıkartabilirsiniz. Dilediğiniz an dilediğiniz kişi ile sağlıklı bir sohbet ortamında keyifli bir sohbet oluşturabilir ve bunu tamamen ücretsiz olarak yapabilirsiniz. 

Calls & Text by Mo+ indir
DİĞER SÜRÜMLER